مطالب پیشنهادی:

راه‌های ارتباط با گروه تیپ‌شناسی نوین

ارائه خدمات با کیفیت به مخاطبان یکی از بزرگ‌ترین دغدغه‌های گروه تیپ‌شناسی نوین است. شما مخاطب گرامی سایت تیپ‌شناسی نوین می‌توانید برای ارسال پیام، درخواست برگزاری دوره و کارگاه، پشتیبانی و پیگیری خرید اینترنتی و ارسال نظرات و پیشنهادات خودتان از روش‌های زیر استفاده کنید:

[divide]

email-icon-106۱. ارسال ایمیل:‌ شما می‌توانید از طریق آدرس ایمیل office@typeshenasi.com با ما در ارتباط باشید. بعد از ثبت درخواست و یا ارسال ایمیل، (در صورت نیاز) به زودی یکی از کارشناسان ما با شما تماس خواهد گرفت یا پاسخ شما را خواهد داد.

[divide]

telegram_0_0

۲. تلگرام: می‌توانید با تیم پشتیبانی ما در تلگرام هم در ارتباط باشید و سوالات و درخواست‌های خودتان را مطرح نمایید. برای ارتباط کافی است روی لینک زیر کلیک کنید:

[button color=”custom” link=”https://telegram.me/typeshenasi_team” align=”center” target=”_blank” textcolor=”#ffffff” texthcolor=”#eeee22″ bgcolor=”#0088cc” hoverbg=”#0088cc” radius=”3″]ارسال پیام به تلگرام تیپ‌شناسی نوین[/button]

[divide]

Instagram-v051916_200

۳. اینستاگرام: صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید و از صدها عکس و مطلب خواندنی درباره MBTI لذت ببرید. ضمنا اخبار دوره‌ها و همایش‌ها را نیز می‌توانید از طریق همین صفحه پیگیری نمایید. برای عضویت کافی است روی لینک زیر کلیک کنید یا عبارت @typeshenasi را در اینستاگرامتان جستجو کنید.

[button color=”custom” link=”https://www.instagram.com/typeshenasi/” align=”center” target=”_blank” textcolor=”#ffffff” texthcolor=”#ffffff” bgcolor=”#e1306c” hoverbg=”#c13584″ radius=”3″]می‌خواهم عضو اینستاگرام تیپ‌شناسی نوین شوم![/button]

[divide]

 

۴. کانال تلگرام: برای دنبال کردن مقالات، نکته‌های خواندنی و تحلیل‌های مرتبط با MBTI و رشد فردی و همینطور دانلود فایل‌های صوتی پرطرفدار تحت عنوان «رادیو MBTI» می‌توانید عضو کانال تلگرام تیپ‌شناسی نوین شوید. برای عضویت کافی است عبارت typeshenasi را در کانال تلگرامتان جستجو کنید یا روی لینک زیر کلیک کنید:

[button color=”custom” link=”https://t.me/typeshenasi” align=”center” target=”_blank” textcolor=”#ffffff” texthcolor=”#ffffff” bgcolor=”#0367bf” hoverbg=”#2589e8″ radius=”3″]می‌خواهم عضو کانال تلگرام شوم![/button]

[divide]

60085-200۵. ارسال سریع درخواست از طریق فرم پایین صفحه: برای ثبت درخواست همایش و سخنرانی، مشاوره شغلی، برگزاری کارگاه‌های سازمانی و آموزشی و تعیین وقت برای برگزاری آزمون با پرسشنامه‌ٔ استاندارد MBTI نیز می‌توانید از همین فرم اقدام کنید.

[icon type=”vector” icon=”momizat-icon-checkmark” align=”right” size=”16″ hover_animation=”border_increase” ]تیم پشتیبانی ما ظرف حداکثر یک روز کاری به کلیه پیام‌ها پاسخ می‌دهد.

[iphorm id=”1″ name=”ارتباط با ما”]

برای ثبت درخواست برگزاری دوره یا سخنرانی روی دکمه زیر کلیک کنید:

[button color=”orange” link=”https://typeshenasi.com/%d8%af%d8%b1%d8%ae%d9%88%d8%a7%d8%b3%d8%aa-%d8%a8%d8%b1%da%af%d8%b2%d8%a7%d8%b1%db%8c-%d8%af%d9%88%d8%b1%d9%87-%db%8c%d8%a7-%d8%b3%d8%ae%d9%86%d8%b1%d8%a7%d9%86%db%8c/” size=”big” align=”center” radius=”10″]ثبت درخواست دوره یا سخنرانی[/button]