تایپ شناسی

مرکز مطالعاتی و آموزشی آرسام هورداد
مطالب پیشنهادی:

راه‌های ارتباطی با مجموعه تایپ‌شناسی

در حال حاضر یک راه ارتباطی برای تماس با مجموعه تایپ‌شناسی وجود دارد:

 


ایمیل

۲. در صورتی که هرگونه پیشنهاد یا ایده‌ای دارید می‌توانید ایده‌تان را به آدرس ایمیل زیر ارسال نمایید: arsam.hoordad@gmail.com پس از بررسی پیام شما، به شما اطلاع می‌دهیم که آیا کمکی از دست ما برمی‌آید یا خیر.

برای ارسال ایمیل لطفا به موارد زیر توجه بفرمایید:

  • قسمت موضوع یا همان Subject ایمیل شما باید به زبان فارسی یا انگلیسی، کوتاه و کاملاً مشخص باشد. به ایمیل‌های بدون Subject یا با Subject نامشخص و مبهم یا Subjectهای فینگلیش پاسخ داده نمی‌شود.
  • موضوع ایمیل شما باید کاملاً مرتبط به متن داخل ایمیل باشد.
  • متن ایمیل شما باید به زبان فارسی یا انگلیسی باشد. پیام‌هایی که به صورت فینگلیش نوشته می‌شوند بررسی نمی‌شوند.
  • بهتر است متن ایمیل شما، نشان‌دهنده تسلط خوب شما بر زبان فارسی (یا انگلیسی) و رعایت قواعد نگارشی، دستورزبان و هنجارهای نوشتاری باشد. طبیعتاً پیام‌های کوتاه text مانند، مشابه نوشتارهای چتی و تلگرامی رغبت کم‌تری برای پاسخ‌گویی ایجاد می‌کند. (مثلا نوشتن «✅ما گفتیم که می‌توانیم» و «✅همیشه به کتاب علاقه داشتم»، به صورت «❌ما گفتیم ک می‌توانیم» و «❌همیشه ب کتاب علاقه داشتم» و … یا «✅عنوانِ ایمیلِ من» به صورت «❌عنوانه ایمیله من»)
  • برای ارائه درخواست همکاری، یا درخواست برگزاری دوره آموزشی توسط آرسام هورداد لطفاً با ایمیل سازمانی و رسمی درخواست خود را اعلام کنید. ضمناً جزئیات اولیه درخواست خود را نیز قید بفرمایید. طبیعی است که نام سازمان، نام و سِمَت شخص فرستنده ایمیل، و همچنین درخواست شما باید معلوم و شفاف باشد. متأسفانه در حال حاضر امکان رسیدگی به درخواست‌های غیرشفاف و نامشخص از قبیل درخواست گفتگو و دیدار حضوری و … وجود ندارد.
  • پیام‌های ایمیلی را تا حد ممکن کوتاه و مختصر ارسال فرمایید. بررسی متعهدانه و مسئولانهٔ پیام‌های بلند و طولانی در فضای ایمیل و چت و دایرکت امکان‌پذیر نیست.

کامنت‌های سایت

در سایت تایپ‌شناسی کاربران مختلفی با سطح معلومات و اطلاعات مختلفی درباره MBTI و شخصیت‌شناسی کامنت‌ می‌گذارند و ما فعلا کامنت‌ها را از فیلتر مشخصی عبور نمی‌دهیم. مثلاً چه دانشجوی آرسام هورداد باشید و چه نه، می‌توانید در سایت کامنت بگذارید.

اما از طرفی بسیاری از افرادی که دوره MBTI را با آرسام هورداد نگذرانده‌اند، بعضاً MBTI را با مفاهیم، چارچوب‌ها، ادبیات و حتی تعاریف کاملاً متفاوتی آموخته و در ذهن دارند که بعضی از آن‌ها مورد تأیید علمی آرسام هورداد نیست و با برداشت و ذهنیت او از این ابزار فاصله دارد.

از این رو، مجموعه تایپ‌شناسی از دی ماه ۱۳۹۹ تصمیم گرفته است برای پرهیز از سردرگمی کاربران، پاسخ‌گویی به کامنت‌های کاربران سایت را متوقف کند. البته همچنان همه مردم می‌توانند تجربه‌های خود را با یکدیگر به اشتراک بگذراند و این تجربه‌ها نیز در سایت منتشر خواهند شد. ممکن است این رویه در آینده تغییر کند که در این صورت آن را همین جا به اطلاع می‌رسانیم.


مشاوره، تلفن، چت؟

آرسام هورداد در حال حاضر هیچ نوع کوچینگ یا مشاورهٔ فردی به هیچ صورتی اعم از حضوری، آنلاین، تلفنی، و چتی ندارد و هم‌اکنون به دلیل حجم بالای مطالعات و فعالیت‌های کاری، صرفاً به تدریس، ترجمه، تولید محتوا و مشاورهٔ سازمانی مشغول است.

بعلاوه از شما عذرخواهی می‌کنیم که امکان گفتگوی تلفنی یا ملاقات حضوری یا ارتباط پیامکی با آرسام هورداد در حال حاضر وجود ندارد. ممکن است طی ماه‌ها و یا سال‌های آینده این رویه تغییر کند که در این صورت، این موضوع را از طریق سایت و شبکه‌های اجتماعی اطلاع‌رسانی خواهیم کرد.


دایرکت اینستاگرام:

به دلیل حجم بالای پیام‌ها و محدود بودن فرصت پاسخ‌گویی، امکان بررسی و پاسخ‌گویی دقیق و کامل به پرسش‌های شما در اینستاگرام توسط آرسام هورداد وجود ندارد. بنابراین در دایرکت اینستاگرام صرفاً به پرسش‌و‌پاسخ‌های کوتاه و مختصر اکتفا می‌شود. به همین دلیل به پیام‌های طولانی و بلند، یا پیام‌هایی که نیاز به بررسی تخصصی در اتاق درمان یا جلسهٔ کوچینگ دارند پاسخ داده نخواهد شد. ضمن این‌که ممکن است پاسخ پیام شما بین یک تا دو هفته یا بیشتر به طول بینجامد. در عین حال این امکان هم وجود دارد که به دلیل تعدد پیام‌ها، پیام شما دیده نشود، و همچنین به برخی پیام‌ها پاسخ داده نشود. لذا پیشاپیش از بابت این موضوع پوزش می‌خواهیم.


عذرخواهی

بنا به دلایل مختلف، ممکن است به برخی از ایمیل‌ها، پیام‌های تلگرامی، دایرکت‌های اینستاگرامی و … پاسخی داده نشود. امیدواریم پوزش ما را از این بابت بپذیرید.


در نهایت از درک بالای شما ممنونیم، مطمئنیم توجه دارید که تولید محتوای باکیفیت و ارائه آموزش‌های حرفه‌ای و به‌روز نیازمند صرف وقت، انرژی، و پول است. ضمن این‌که آرسام هورداد مأموریت شخصی خود را کمک کردن به هم‌وطنان خویش از راه تولید محتوا (صوت، متن، تصویر) در سایت، تلگرام و اینستاگرم؛ و همچنین تدریس در دوره‌های حضوری و غیرحضوری تعریف کرده است، لذا طبیعی است علاقه یا فرصت رسیدگی به مواردی که خارج از چشم‌انداز وی است را نداشته باشد.

شاد و سربلند باشید

پشتیبانی تایپ‌شناسی