تایپ شناسی

مرکز مطالعاتی و آموزشی آرسام هورداد
مطالب پیشنهادی:

راه‌های ارتباطی با مجموعه تایپ‌شناسی

در حال حاضر دو راه ارتباطی برای تماس با مجموعه تایپ‌شناسی وجود دارد:


۱. پشتیبانی تلگرام

۱. در صورتی‌که درباره دوره‌های حضوری و غیرحضوری سایت سؤالی دارید یا احساس می‌کنید به راهنمایی بیشتر نیاز دارید می‌توانید به پشتیبانی ما در تلگرام پیام ارسال کنید. برای این منظور کافی است عبارت @typeshenasi_team را در تلگرام‌تان جستجو کنید. دقت داشته باشید در تلگرام فقط به پیام‌های مرتبط و کامل پاسخ داده می‌شود و از پاسخ‌گویی به پرسش‌هایی که ارتباطی به دوره‌های حضوری یا غیرحضوری ندارند، یا پیام‌های ناقص و نامشخص پاسخ داده نمی‌شود.


۲. ایمیل

۲. در صورتی که هرگونه پیشنهاد یا ایده‌ای دارید می‌توانید ایده‌تان را به آدرس ایمیل زیر ارسال نمایید: office@typeshenasi.com پس از بررسی پیام شما، به شما اطلاع می‌دهیم که آیا کمکی از دست ما برمی‌آید یا خیر.


مشاوره، تلفن، چت؟

لطفا توجه داشته باشید آرسام هورداد در حال حاضر هیچ نوع مشاوره یا جلسه کوچینگ به صورت حضوری، تلفنی، و چتی ندارد و هم‌اکنون به دلیل حجم بالای مطالعات و پژوهش‌ها، فعالیت‌های وی صرفاً به تولید محتوا در سایت، کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام، و همچنین برگزاری کلاس‌های گروهی حضوری و آنلاین محدود است. بنابراین پیشاپیش از شما عذرخواهی می‌کنیم که امکان گفتگوی تلفنی یا ملاقات حضوری یا ارتباط پیامکی با آرسام هورداد در حال حاضر وجود ندارد. ممکن است طی ماه‌ها و یا سال‌های آینده این رویه تغییر کند که در این صورت، این موضوع را از طریق سایت و شبکه‌های اجتماعی اطلاع‌رسانی خواهیم کرد.


دایرکت اینستاگرام:

به دلیل حجم بالای پیام‌ها و محدود بودن فرصت پاسخ‌گویی، امکان بررسی و پاسخ‌گویی دقیق و کامل به پرسش‌های شما در اینستاگرام توسط آرسام هورداد وجود ندارد. بنابراین در دایرکت اینستاگرام صرفاً به پرسش‌و‌پاسخ‌های کوتاه و مختصر اکتفا می‌شود. به همین دلیل به پیام‌های طولانی و بلند، یا پیام‌هایی که نیاز به بررسی تخصصی در اتاق درمان یا جلسهٔ کوچینگ دارند پاسخ داده نخواهد شد. ضمن این‌که ممکن است پاسخ پیام شما بین یک تا دو هفته به طول بیانجامد. در عین حال این امکان وجود دارد که به دلیل تعدد پیام‌ها، پیام شما دیده نشود، لذا پیشاپیش از بابت این موضوع پوزش می‌خواهیم.


در نهایت از درک بالای شما ممنونیم، مطمنیم که متوجه هستید که تولید محتوای باکیفیت و ارائه آموزش‌های حرفه‌ای و به روز نیازمند صرف وقت است. ضمن این‌که آرسام هورداد رسالت خود را کمک کردن به هم‌وطنان خویش از راه تولید محتوا (صوت، متن، تصویر) در سایت، تلگرام و اینستاگرم؛ و همچنین معلمی کردن در دوره‌های حضوری و غیرحضوری تعریف کرده است، لذا طبیعی است فرصت رسیدگی به مواردی که خارج از چشم‌انداز وی است را نداشته باشد.

شاد و سربلند باشید

پشتیبانی تایپ‌شناسی