مطالب پیشنهادی:

نهمین دوره کارگاه شخصیت‌شناسی با مدل MBTI در شرکت دروازه تجارت (Business Gate) در تاریخ ۱۰ و ۱۱ آذر ماه ۹۶ با مربی‌گری و تدریس آرسام هورداد برگزار شد.

قبل از هرچیز مهم‌ترین نکته در این کارگاه جو صمیمی و پرسنل باهوش و خوش‌برخورد شرکت دروازه تجارت بود که در تمام مدت کارگاه در این دو روز به چشم می‌آمد. میزبانی شرکت بی‌نظیر بود و این کارگاه جزو یکی از پربارترین کارگاه‌های سازمانی تیپ‌شناسی نوین بود.

اشتیاق و علاقه پرسنل شرکت برای یادگیری فوق‌العاده بود و اولین مجموعه از کارگاه‌های MBTI با حضور ۳۰ نفر از پرسنل علاقه‌مند شرکت دروازه تجارت برگزار شد.

در این کارگاه تم اصلی مباحث ارتباط سازمانی و Team Building بود. البته محوریت مباحث با کارگاه‌های عمومی چندان فرقی نمی‌کند و پایه و اساس MBTI در سازمان‌ها هم متفاوت نیست اما وقتی وارد کاربردها می‌شویم طبیعتاً مسیر بحث‌ها متفاوت می‌شود.

آرسام هورداد

به همین دلیل در شرکت دروازه تجارت اغلب مثال‌ها و فعالیت‌های کارگاهی با محوریت تیم‌سازی و ارتباط موثر سازمانی به کمک MBTI انجام می‌شد.

علاوه بر جو صمیمی و محیط دلنشین شرکت، برخورد کل مجموعه بسیار مثبت و جالب توجه بود. پیش‌بینی من در مورد آینده فعالیت‌های شرکت با وجود این پرسنل مشتاق و مدیریت توانمند بسیار مثبت و روشن است.

در انتها نیز طبق روال معمول عکسی به یادگار گرفتیم تا خاطره این دوره را ثبت کنیم و خودمان را به اجرای مطالبی که آموختیم متعهد کنیم.

mbti9

[ آرسام هورداد ]

مدرس و پژوهشگر شخصیت‌شناسی و چیرگی | چیرگی یعنی خودِ منحصربه‌فردت را پیدا کنی و آن را به بهترین شکل به عالم عرضه نمایی

مطالب مرتبط

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *