مطالب پیشنهادی:

اولین گرد‌هم‌آیی دوستان و همراهان سایت تیپ‌شناسی نوین مرداد ماه امسال در کافه ایونت برگزار شد. در ادامه این مقاله قصد داریم گزارش این رویداد را خدمت شما ارائه کنیم، پس با ما همراه باشید.

روز سه‌شنبه گذشته دوستان و کاربران ما در سایت و صفحه اینستاگرام تیپ‌شناسی نوین در اولین دورهمی تیپ‌شناسی نوین در کافه ایونت همراه ما شدند تا با هم در مورد شخصیت‌شناسی MBTI صحبت کنیم.

هدف از این رویداد بحث در مورد جنبه‌های مختلف شخصیت‌شناسی MBTI و مهم‌ترین کاربردهای آن در زندگی شخصی و شغلی بود.

آرسام هورداد

در این رویداد که با ارائه آرسام هورداد انجام شد، تلاش داشتیم که دانش همه شرکت‌کنندگان از MBTI تقریباً در یک سطح و درک مشترک قرار بگیرد و از بسیاری از بدفهمی‌ها در مورد MBTI فاصله بگیریم.

بدفهمی‌هایی که این روزها بین کاربران رایج شده و از نظر آرسام هورداد کلیدِ پرهیز از این بدفهمی‌ها تقویت مدل ذهنی است.

این نشست با معرفی تک تک شرکت‌کنندگان آغاز شد و افراد، کمی در مورد شغل و خصوصیات شخصیتی خودشان توضیح دادند تا شناخت بهتری از یکدیگر به دست بیاوریم.

در ادامه این گرد‌هم‌آیی آرسام هورداد در مورد یکی از پژوهش‌های معروف مجمع جهانی اقتصاد توضیح داد و ده مهارت کلیدی تا سال ۲۰۲۰ را با هم بررسی کردیم.

آرسام هورداد

در ادامه درباره اهمیت رشد هوش بین فردی توضیح داده شد و سپس اولین فعالیت کارگاهی آغاز شد که طی آن، در یک تمرین جذاب سعی کردیم سنخ غالب شخصیتی خودمان را شناسایی کنیم و ببینیم متعلق به کدام دسته «مدیر، تحلیل‌گر، رابطه‌ساز، مشاور» هستیم.

بعد از این تمرین نوبت به بریک رسید و پس از آن کمی بیشتر وارد بحث MBTI شدیم و در مورد جنبه‌های مختلف آن حرف زدیم.

در این قسمت یک تمرین فوق‌العاده کاربردی و مهم داشتیم که با استقبال بچه‌ها روبه‌رو شد. در پایان نیز شرکت‌کنندگان سوالاتشان را پرسیدند و عکس یادگاری این جلسه حسن ختامی بود بر گردهم‌آیی مرداد ماه تیپ‌شناسی نوین.

امیدواریم شما را هم در جلسات آینده این گردهم‌آیی‌ها ببینیم. اطلاع‌رسانی‌های مربوطه در کانال تلگرام انجام خواهد شد.

آرسام هورداد

 

[ آرسام هورداد ]

مدرس و پژوهشگر شخصیت‌شناسی و چیرگی | چیرگی یعنی خودِ منحصربه‌فردت را پیدا کنی و آن را به بهترین شکل به عالم عرضه نمایی

مطالب مرتبط

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *